/
/
/ Gabinet klienta Transit Card

Gabinet klienta Transit Card

Pomoc dotycząca  usług i kart paliwowych pod tel
+ 48 795 556 723    + 48 795 556 724

Oferujemy Państwu Gabinet Klienta z możliwością sprawdzania bilansów na kartach, sieci stacji i wielu innych pomocnych informacji. Już niedługo zaprezentujemy Państwu całkiem nowy Gabinet Klienta z nowymi możliwościami.

  • Analizy i prognozowania wydatków z uwzględnieniem tendencji na rynku
  • Porównianie średniej ceny w danym regionie z Państwa ceną i propozycje w celu zwiększenia oszczędności
  • Optymalizacja zużycia paliwa
  • Zestawienie transakcji Państwa kierowców na stacjach

W Gabinecie Klienta mogą Państwo sprawdzić bieżący bilans, zmienić limity na każdej karcie. Nigdy wcześniej zarządzanie kartami paliwowymi i rachunkiem nie było tak proste. Gabinet Klienta minimalizuje ryzyko - wszystkie transakcje są widoczne na ekranie Państwa komputera, a każda podejrzana operacja nie pozostanie niezauważona. Dodatkowo mogą Państwo tworzyć dodatkowe zabezpieczenia, np.. zmieniając kod PIN lub wpisując dodaktowy.W zakładce wniosków mogą Państwo również zadać dowolne pytanie, związane z pracą z naszymi kartami paliwowymi i śledzić jego status.

Zalety serwisu

Gabinet Klienta jest najbardziej nowoczesnym i wygodnym sposobem zarządzania tankowaniami Państwa floty samochodowej. Pełna kontrola, analiza danych, prognozowanie wydatków - wszystko zebrane w jednym miejscu dostępnym on-line.