/
/ Dla kierownictwa
Karty paliwowe Usługi
Zalety naszych kart

Zalety naszych kart

 • Pełna kontrola wydatków

  Rozliczenia za pomocą kart paliwowych znacznie obniżają możliwość podmiany oryginalnych dokumentów i rozliczeń. Wykluczona jest możliwość podrobienia paragonów i rozliczeń. Mogą Państwo ustalić limity na rodzaj i ilość paliwa dostępnego na każdej karcie i śledzić wszystkie transakcje w serwisie - gabinet klienta on-line. Wiecej informacji o naszych usługach i serwisach .

 • Odroczenie płatności

  Kupując paliwo na kartę (transakcja bezgotówkowa) mają Państwo możliwość odłożenia w czasie zapłaty za paliwo. W tym celu trzeba wypełnić wniosek o udostępnienie kredytowania na określonych warunkach. Więcej informacji o warunkach kredytowania .

 • Optymalizacja wydatków

  Dodatkowo zyskują Państwo do 20% dzięki optymalizacji tras przejazdów oraz zmniejszają Państwo możliwość użycia podrobionych rachunków za paliwo do rozliczeń ponieważ karty paliwowe znacznie obniżają możliwość podmiany oryginalnych dokumentów i rozliczeń.

 • Technologia ON-LINE

  Dzięki wykorzystaniu sieci on-line Transit Card, do której jest podłączone ponad 4000 stacji, wszystkie transakcje z użyciem kart rozliczane są w czasie rzeczywistym. Nasi klienci maja możliwość na bieżąco obserwować balans oraz wydatki w gabinecie klienta, dzięki czemu mogą na czas uzupełnić rachunek.

 • Serwis mobilny

  Naszym klientom udostępniamy usługę powiadamiania SMS, która pozwala natychmiast reagować na stan konta, dokonane płatności i podejrzane transakcje. Więcej informacji o usłudze SMS. W niedługim czasie zostanie również uruchomiony mobilny gabinet klienta - dane o transakcjach i dostępnym balansie, najbliższe stacje oraz możliwość tworzenia optymalnych tras dostępne zawsze pod ręką.

 • Analiza i rekomendacje

  Poza standardowymi raportami dajemy Państwu możliwość dogłębnej analizy uwzględniającej wszystkie Państwa karty, rekomendacje dotyczące zmniejszenia opłat za paliwo oraz wygodny instrument zarządzania - gabinet klienta.

 • Jeden rachunek na wszystkie karty

  Nie muszą Państwo wiecej pilnować, ile pieniedzy zostało na karcie u każdego kierowcy lub na koncie koncernu paliwowego i czy starczy ich na kolejną trasę. Wszystkie karty przypisane są do jednego rachunku.

Pomoc dotycząca  usług i kart paliwowych pod tel
+ 48 795 556 723    + 48 795 556 724